RLR32C5101GMRE61
MFR.Part #
RLR32C5101GMRE61
JLCPCB Part #
C3483585
Description
-65℃~+150℃ 1W 5.1kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors