RLR32C5101GMRE51
MFR.Part #
RLR32C5101GMRE51
JLCPCB Part #
C3488649
Description
-65℃~+150℃ 1W 5.1kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors