RNX075196KFNLB
MFR.Part #
RNX075196KFNLB
JLCPCB Part #
C1449967
Description
-55℃~+225℃ 196kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS