RLR32C1001GMB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RLR32C1001GMB14
JLCPCB Part #
C1468335
Package
Plugin,D4.8xL14.3mm
Description
-65℃~+150℃ 1W 1kΩ Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors