RLR32C1101GMB14
MFR.Part #
RLR32C1101GMB14
JLCPCB Part #
C1468646
Description
-65℃~+150℃ 1.1kΩ 1W Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors