RLR32C3001GMB14
MFR.Part #
RLR32C3001GMB14
JLCPCB Part #
C1468773
Description
-65℃~+150℃ 1W 3kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors