RLR20C3830FRB14
MFR.Part #
RLR20C3830FRB14
JLCPCB Part #
C3456897
Description
-65℃~+150℃ 383Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors