SFR16S0002153FR500
MFR.Part #
SFR16S0002153FR500
JLCPCB Part #
C1753218
Package
Plugin,D1.9xL3.5mm
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS