Y11721K69000T9R
MFR.Part #
Y11721K69000T9R
JLCPCB Part #
C4083191
Description
-55℃~+150℃ 1.69kΩ 100mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS