RNC55J1351DSRE765
MFR.Part #
RNC55J1351DSRE765
JLCPCB Part #
C3540083
Description
-65℃~+175℃ 1.35kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors