RLR07C8062FRB14
MFR.Part #
RLR07C8062FRB14
JLCPCB Part #
C1440536
Description
-65℃~+150℃ 250mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors