Y0785350R000A9L
MFR.Part #
Y0785350R000A9L
JLCPCB Part #
C1466955
Description
-55℃~+125℃ 350Ω 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS