RLR07C7503GRRE8
MFR.Part #
RLR07C7503GRRE8
JLCPCB Part #
C3395592
Description
-65℃~+150℃ 250mW 750kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors