RLR07C7503FRRE8
MFR.Part #
RLR07C7503FRRE8
JLCPCB Part #
C3410286
Description
-65℃~+150℃ 250mW 750kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors