RLR07C3303GSR3623
MFR.Part #
RLR07C3303GSR3623
JLCPCB Part #
C3492537
Description
-65℃~+150℃ 250mW 330kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors