RLR07C3301GSR3623
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RLR07C3301GSR3623
JLCPCB Part #
C3446281
Package
Plugin,D2.3xL6.4mm
Description
-65℃~+150℃ 250mW 3.3kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors