RLR05C4423FRRE7
MFR.Part #
RLR05C4423FRRE7
JLCPCB Part #
C3557195
Description
-65℃~+150℃ 125mW 442kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors