RNC65H1602DRB14
MFR.Part #
RNC65H1602DRB14
JLCPCB Part #
C3573113
Description
-65℃~+175℃ 16kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors