ERL05180K00GKEK500
MFR.Part #
ERL05180K00GKEK500
JLCPCB Part #
C3537722
Description
-65℃~+175℃ 125mW 180kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% Plugin,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors