RLR05C3243FRB1419
MFR.Part #
RLR05C3243FRB1419
JLCPCB Part #
C3387700
Description
-65℃~+150℃ 125mW 324kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors