RLR05C1913FRRE719
MFR.Part #
RLR05C1913FRRE719
JLCPCB Part #
C3510587
Description
-65℃~+150℃ 125mW 191kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors