CRCW04021R00JNEDIF
MFR.Part #
CRCW04021R00JNEDIF
JLCPCB Part #
C2087898
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS