RLR05C1800GRRE7
MFR.Part #
RLR05C1800GRRE7
JLCPCB Part #
C3429793
Description
-65℃~+150℃ 125mW 180Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors