ERL0525K500FKEA500
MFR.Part #
ERL0525K500FKEA500
JLCPCB Part #
C3408264
Description
-65℃~+175℃ 125mW 25.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors