RLP0610500FB00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RLP0610500FB00
JLCPCB Part #
C3560648
Package
Plugin,D8.7xL23.8mm
Description
-55℃~+275℃ 1.05kΩ 6W Wirewound Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D8.7xL23.8mm Through Hole Resistors ROHS