AG10F3K6E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
AG10F3K6E
JLCPCB Part #
C3533271
Package
Plugin,D8.7xL23.8mm
Description
10W 3.6kΩ ±1% ±50ppm/℃ 插件,D8.7xL23.8mm Through Hole Resistors ROHS