RL20S823JRSL
MFR.Part #
RL20S823JRSL
JLCPCB Part #
C1824499
Description
-65℃~+175℃ 500mW 82kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors