RL20S823GRSL
MFR.Part #
RL20S823GRSL
JLCPCB Part #
C1824578
Description
-65℃~+175℃ 500mW 82kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors