Y11213K30000A9R
MFR.Part #
Y11213K30000A9R
JLCPCB Part #
C4320815
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 3.3kΩ Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS