RNC50J2130BSRE6
MFR.Part #
RNC50J2130BSRE6
JLCPCB Part #
C1823651
Description
-65℃~+175℃ 100mW 213Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors