RL20S822GRSL
MFR.Part #
RL20S822GRSL
JLCPCB Part #
C1824491
Description
-65℃~+175℃ 500mW 8.2kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors