CRCW04027K87DKEDP
MFR.Part #
CRCW04027K87DKEDP
JLCPCB Part #
C4148819
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS