RL20S821GRE6
MFR.Part #
RL20S821GRE6
JLCPCB Part #
C1741728
Description
-65℃~+175℃ 500mW 820Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors