RL20S121GRE6
MFR.Part #
RL20S121GRE6
JLCPCB Part #
C1805179
Description
-65℃~+175℃ 120Ω 500mW Metal Film Resistors ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors