RL20S821GR36
MFR.Part #
RL20S821GR36
JLCPCB Part #
C1776130
Description
-65℃~+175℃ 500mW 820Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors