PTF65100K00DYEB
MFR.Part #
PTF65100K00DYEB
JLCPCB Part #
C1798353
Description
-55℃~+150℃ 100kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS