ERC70150R00BHEK500
MFR.Part #
ERC70150R00BHEK500
JLCPCB Part #
C3443874
Description
-65℃~+175℃ 150Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS