RL20S752GR36
MFR.Part #
RL20S752GR36
JLCPCB Part #
C1776116
Description
-65℃~+175℃ 500mW 7.5kΩ Metal Film Resistors ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors