RL20S751GR36
MFR.Part #
RL20S751GR36
JLCPCB Part #
C1776122
Description
-65℃~+175℃ 500mW 750Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors