PTF6517K600BYEK
MFR.Part #
PTF6517K600BYEK
JLCPCB Part #
C1443260
Description
-55℃~+150℃ 17.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS