RL20S750GR36
MFR.Part #
RL20S750GR36
JLCPCB Part #
C3574638
Description
-65℃~+175℃ 500mW 75Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors