RNC55H1181FRB14
MFR.Part #
RNC55H1181FRB14
JLCPCB Part #
C3557945
Description
-65℃~+175℃ 1.18kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors