RL20S680GRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RL20S680GRSL
JLCPCB Part #
C3414815
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 68Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors