RN55C5232FBSL
MFR.Part #
RN55C5232FBSL
JLCPCB Part #
C1425718
Description
-65℃~+175℃ 125mW 52.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors