RL20S511GRSL
MFR.Part #
RL20S511GRSL
JLCPCB Part #
C1824441
Description
-65℃~+175℃ 500mW 510Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors