RL20S563GRE6
MFR.Part #
RL20S563GRE6
JLCPCB Part #
C1777591
Description
-65℃~+175℃ 500mW 56kΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors