Y0793116R250T9L
MFR.Part #
Y0793116R250T9L
JLCPCB Part #
C1474826
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 116.25Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS