RL20S474GRSL
MFR.Part #
RL20S474GRSL
JLCPCB Part #
C3459551
Description
-65℃~+175℃ 470kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors