RL20S434GRSL
MFR.Part #
RL20S434GRSL
JLCPCB Part #
C3491405
Description
-65℃~+175℃ 430kΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors