PTF651K8400BXEB
MFR.Part #
PTF651K8400BXEB
JLCPCB Part #
C1802604
Description
-55℃~+150℃ 1.84kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS